The Show Goes On in de Drukkerij
Van ongemak naar echte ontmoeting
Gepubliceerd: 3 april 2026
Herkenbare situaties, onverwachte wendingen
In Theater De Drukkerij staat op donderdag 9 april een frisse comedy op het programma. The Show Goes On laat zien hoe alledaagse ontmoetingen plots kunnen kantelen. Twee backpackers in een nachttrein, onbekenden tussen de boekenkasten, een sollicitatie die alle kanten op schiet. Herkenbaar, maar nooit voorspelbaar.
Spelen met misverstanden
Theatercollectief STEL onderzoekt wanneer een toevallige ontmoeting echt contact wordt. Miscommunicatie en ongemak krijgen geen bijrol, maar vormen juist het vertrekpunt. Makers en spelers Romy Moons en Thomas Claessens zoeken daarbij niet alleen naar verbinding op het toneel, maar ook naar elkaar als spelers en vrienden.
Nieuwe generatie op het podium
De voorstelling past precies bij de koers van De Drukkerij: een plek waar jonge makers hun werk tonen en experimenteren met vorm en inhoud. Het theater is onderdeel van Karavaan en richt zich op avontuurlijke, vaak persoonlijke voorstellingen van een nieuwe generatie theatermakers.
Maak er een avond van
Wie wil, kan het theaterbezoek uitbreiden met een vegetarische daghap vooraf. Voor €12,50 krijg je een warme maaltijd met koffie of thee en iets lekkers. Jongeren tot en met 30 jaar betalen slechts €10 voor een kaartje, onder andere via de PodiumPas of AlkmaarPas.
Praktische informatie
- Voorstelling: The Show Goes On
- Datum: donderdag 9 april 2026
- Locatie: Theater De Drukkerij, Marconistraat, Alkmaar
- Extra: vegetarische daghap mogelijk (€12,50)
- Jongeren t/m 30 jaar: €10 entree
- Tickets via de website van het theater
Een avond vol kleine momenten die nét anders lopen dan je verwacht. En misschien herken je jezelf er nog in ook.