Voor wie ze nog niet kent, Bert Holtes en Wop Sietsma zijn twee in Alkmaar opgegroeide auteurs die de boekserie ‘BACK-UP’ hebben geschreven.
Het is een spannende thrillerserie met wat extra’s en sleurt de lezer mee in een verhaal waar ‘niets is wat het lijkt’.
Omdat de auteurs de serie geheel in eigen beheer hebben geschreven zijn ze nog afhankelijk van mond-tot-mondreclame.
Om je kennis te laten maken met hun schrijfstijl en het verhaal, hebben ze besloten om het e-book van deel 1 én deel 2 gratis als promotie aan te bieden.
Zo kan men laagdrempelig het e-book verkrijgen.
Ze vragen je om het e-book aan iemand anders te schenken, of de link van hun website door te sturen.
Want… wat is tenslotte leuker dan een cadeautje te geven!
Oh ja, in de boeken twee en drie komt Alkmaar er ook in voor, leuk toch!
Over de auteurs
Holtes & Sietsma is het pseudoniem van de Nederlandse auteurs Bert Holtes en Wop Sietsma. Beide auteurs werden geboren in 1957, Bert in Alkmaar en Wop in Sneek. Bert bracht zijn werkzame leven door als banketbakker, marinier 2ZM, politieagent, ondernemer en bestuurder in verschillende branches, terwijl Wop als secretaresse en als zelfstandig IT’er in de computerwereld werkte voordat ze van hun vrije tijd gingen genieten.
Boekgegevens
BACK-UP trilogie
Deel 1 ‘Zo wijd de wereld strekt’
1e druk 2018
Deel 2 ‘Brug in de tijd’
1e druk 2020
Deel 3 ‘Perspectief’
1e druk 2022
Uitgave: E-book en Paperback
Om de gratis e-books te downloaden, ga dan naar de website van de auteurs.
