Niet-moeder zijn, en toch compleet
Op vrijdag 6 februari staat in De Alkenaer een intieme en persoonlijke theatervoorstelling op het programma. Acteur en theatermaker Caroline Moezelaar brengt haar solo Valentina, een ode aan de (niet-)moeder en aan het leven dat soms anders loopt dan verwacht.
Een verhaal dat zelden wordt verteld
In Valentina vertelt Moezelaar het verhaal van een vrouw met moedertalent die geen kind kreeg. Geen aanklacht, geen uitleg, maar een onderzoek naar wat het betekent om geen moeder te zijn in een wereld waar dat vaak als vanzelfsprekend wordt gezien. Met scherpe observaties, zelfspot en ontroering zet ze het publiek aan het denken over vrouw-zijn, keuzes maken en verlies dat geen naam heeft.
Kleinkunst met veel vormen
De voorstelling is een one-woman-show waarin vertelling, spel, zang, spoken word en muziek elkaar afwisselen. Intiem en persoonlijk, met ruimte voor humor en lichtheid. Valentina is nadrukkelijk niet alleen voor vrouwen. Ook mannen herkennen de thema’s, of ze nu vader zijn of niet.
Een avond die blijft hangen
Valentina is geen zware voorstelling, maar wel een die iets losmaakt. Over verwachtingen, over rollen en over hoe we naar elkaar kijken. Een ode aan vrouwen zonder kinderen én aan moederschap zelf. En daarmee ook, onvermijdelijk, aan onze eigen moeders.
Praktisch
-
Datum: vrijdag 6 februari
-
Tijd: aanvang 20.15 uur
-
Locatie: De Alkenaer, Alkmaar
-
Entree: €17,50
-
Genre: kleinkunst, theater
Datum: vrijdag 6 februari
Tijd: aanvang 20.15 uur
Locatie: De Alkenaer, Alkmaar
Entree: €17,50
Genre: kleinkunst, theater


















































