Zeven muzikanten, één middag vol swing: op zondag 23 augustus om 14:00 uur treedt Jazz Duzz op in Hortus Alkmaar. Het combo brengt een mix van jazzstandards, blues, funk en latin, midden tussen het groen van de botanische tuin aan de Berenkoog.
Wie speelt er in Jazz Duzz?
Jazz Duzz bestaat uit een ritmesectie en een blazerssectie die samen voor een herkenbaar geluid zorgen. De ritmesectie levert de swingende basis, terwijl de blazers zorgen voor warme klanken en ruimte voor improvisatie. De muzikanten leerden elkaar kennen tijdens workshops en bij andere jazzformaties, en spelen inmiddels al enkele jaren samen.
Die gedeelde geschiedenis is te horen in het samenspel. Jarenlange ervaring en plezier in het musiceren vormen de basis voor een afwisselend optreden, met swingende ritmes en genoeg ruimte om ter plekke iets nieuws te proberen.
Wat kost het en hoe kom je binnen?
Het optreden van Jazz Duzz is gratis toegankelijk voor wie al in Hortus Alkmaar rondloopt. Voor een bezoek aan de tuin zelf geldt de reguliere entreeprijs van 7 euro voor volwassenen. Kinderen tot en met 12 jaar en jaarkaarthouders hebben sowieso gratis toegang.
- Datum: zondag 23 augustus, aanvang 14:00 uur
- Locatie: Hortus Alkmaar, Berenkoog 43, Alkmaar
- Optreden: gratis toegankelijk
- Entree Hortus: € 7,00 voor volwassenen, gratis voor kinderen t/m 12 jaar en jaarkaarthouders
Dit zijn de 6 genoemde personen
- Cees van Nieuwburg
- Speelt drums in de ritmesectie van Jazz Duzz
- Bas Oosterbaan
- Speelt basgitaar in de ritmesectie van Jazz Duzz
- Pieter de Kort
- Speelt gitaar in de ritmesectie van Jazz Duzz
- Jos van Es
- Speelt bugel en bluesharp in de blazerssectie van Jazz Duzz
- Margriet Kwint
- Speelt altsaxofoon en dwarsfluit in de blazerssectie van Jazz Duzz
- Peter Hopman
- Speelt trompet in de blazerssectie van Jazz Duzz


















































