Op zaterdag 27 juni is KNUS te vinden in de Alkmaarse binnenstad, maar met aangepaste tijden: van 09.30 tot 14.30 uur. De organisatie heeft besloten eerder te beginnen en eerder te sluiten vanwege de verwachte hitte. Zo wil KNUS iedereen, van bezoekers tot standhouders en vrijwilligers, een zo aangenaam mogelijke dag bezorgen.
Wat is er te zien en te doen?
Het programma blijft verder gewoon zoals gepland. Bezoekers kunnen een knusse route lopen langs lokale ondernemers, met creativiteit, lekkers en bijzondere producten in de binnenstad. KNUS trok bij eerdere edities opvallend veel publiek: de markt zorgde eerder voor de drukste zaterdag van de maand in de Alkmaarse binnenstad.
Let op de nieuwe tijden
De organisatie vraagt iedereen de gewijzigde tijden te delen, zodat niemand voor een gesloten markt staat. De nieuwe tijden gelden voor de editie van 27 juni. Later dit jaar volgt nog een tweede KNUS-editie, op vrijdag 5 september 2026.
Praktische informatie
- Datum: zaterdag 27 juni 2026
- Tijd: 09.30 – 14.30 uur (aangepast vanwege warmte)
- Locatie: binnenstad Alkmaar (De Laat en Koorstraat)
- Toegang: gratis
- Meer info: echtknus.nl


















































